YouTube
Video Oluşturucu

İşiniz için dakikalar içerisinde etkileyici YouTube videoları oluşturun

YouTube
Video Oluşturucu

İşiniz için dakikalar içerisinde etkileyici YouTube videoları oluşturun

Ücretsiz deneyin Line
facebook
instagram
youtube
getty1
shutterstock
shopify_logo_whitebg_40px

Promo.com YouTube Video Oluşturucu sayesinde kolaylıkla markanıza özel son derece profesyonel videolar oluşturabilirsiniz: Tasarım deneyimine ihtiyacınız olmadan.

YouTube Video Oluşturucumuz size giriş ve çıkış kliplerinden, YouTube reklamlarına ve iş videolarına kadar çok farklı, yüksek kaliteli ve dikkat çekici ticari videolar oluşturmanız için gereken tüm araçları sağlıyor.

Promo.com’un araç kutusunu açın ve profesyonel tasarım şablonlara, kullanımı kolay video düzenleme araçlarına ve müzik, resim ve video kliplerinden oluşan dev bir premium kitaplığa erişim sağlayın.

Başlamak için bir şablon veya video klibi seçin veya kendi medya dosyalarınızı yükleyin, yazı tipini, renkleri, metin animasyonlarını ve ‘eylem çağrıları’nı özelleştirmek için bir logo ekleyin. Dakikalar içerisinde elinizde size özel, kullanıma hazır bir YouTube videosu olacak.

Bir YouTube videosunu nasıl oluşturabilirsiniz:

Bir YouTube videosunu nasıl oluşturabilirsiniz:

Promo.com YouTube Video Editörü sayesinde herkes profesyonel kalitede bir YouTube videosu oluşturabilir. Profesyonel tasarımlı şablonlara, en iyi video düzenleme araçlarına ve müzik, resim ve video kliplerinden oluşan bir premium kitaplığa sahip olun. Birkaç adımda hemen başlayabilirsiniz:

1. Adım
1. Adım
Promo.com adresine ücretsiz kaydolun veya hesabınıza giriş yapın
2. Adım
2. Adım
İhtiyacınıza uygun YouTube video şablonunu seçin
3. Adım
3. Adım
Videonuzu özelleştirin ve online video editörümüz ile kendi logonuzu ve metninizi ekleyin
4. Adım
4. Adım
Önizleyin, sonra YouTube’ta yayınlayın
Ücretsiz deneyin

İşinize Yarayan Videolar Oluşturun

İşinize Yarayan Videolar Oluşturun

Promo.com’un kullanımı kolay YouTube video editörü ile video pazarlama stratejinizi destek verin. Profesyonel YouTube videonuz dakikalar içinde hazır. YouTube kanalınızın performansını artıracak ve işlerinizi büyütmenizi sağlayacak videolar oluşturmanız için gereken tüm araçlar ve özellikler bizde.

 • Özelleştirilmiş giriş ve çıkış videoları ile marka tanınırlığınızı anında artırın
 • Faydalı ürün rehberleri ve incelemeleri ile sektörünüzde güven uyandırın
 • İşletme videoları ile şirketinizin hikayesini anlatın
 • Etkinlik reklam videoları ile heyecan yaratın
 • Yeni izleyicilere ulaşın ve YouTube reklamlarınızın etkileşimini artırın
shape shape

Önerilen YouTube Video Şablonları

Önerilen YouTube Video Şablonları

Customize
Bahar Koleksiyonu
Bahar Koleksiyonu
Customize
Gardırobunuzu Yenileyin
Gardırobunuzu Yenileyin
Customize
Anneler Bilir
Anneler Bilir
Customize
Kış Çok Sürmeyecek
Kış Çok Sürmeyecek
Customize
Kısa Süreli İndirim
Kısa Süreli İndirim
Customize
Yıldızlar, Renkler ve İndirimler
Yıldızlar, Renkler ve İndirimler
Customize
Sizin Tarzınız
Sizin Tarzınız
Customize
Paskalya Telaşı
Paskalya Telaşı

SSS

SSS

Promo.com YouTube Video Oluşturucu hakkında sorularınız mı var?

Promo.com ile ne tür YouTube Videoları oluşturabilirim?
 • Reklam Videoları
 • Giriş Videoları
 • Çıkış Videoları
 • Ürün İnceleme Videoları
 • Kutu Açılımı Videoları
 • Açıklama Videoları
 • İşletme Videoları
 • Marka Videoları
 • Tanıtım Videoları

ve çok daha fazlası…

YouTube video oluşturucunun fiyatı ne?

Promo.com adresine kredi kartı bilgisi vermeden ücretsiz kaydolun. Promo.com YouTube video oluşturucudaki tüm araçlara, ayrıca profesyonel tasarım şablonlar ile ücretsiz resimler, videolar ve müziklerden oluşan eksiksiz bir kitaplığa anında erişim sağlayacaksınız.

Videonuzu indirmeye hazır olduğunuzda, Promo.com’un sunduğu esnek abonelik planlarından şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun olanını seçebilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak bir abonelik bulmak için Fiyatlandırma Sayfamızı ziyaret edin. Kaydolun, indirin; videonuz YouTube’a hazır olsun.

https://promoalltest-staging.cdnpromo.com/pricing

Videolarımı nerelerde kullanabilirim?

Nerede isterseniz! Oluşturduğunuz ve indirdiğiniz tüm videolar %100 sizindir, istediğiniz her yerde, her zaman ve her şekilde kullanabilirsiniz. Facebook, Instagram, YouTube, Twitter ve LinkedIn dahil tüm sosyal medya platformları için videonuzla birlikte bir reklam oluşturup paylaşabilirsiniz ve internet sitelerine, blog sayfalarına ve e-postalara ekleyebilirsiniz.

Promo.com online video oluşturucunun gücü parmaklarınızın ucundayken yapabileceğiniz şeylerde hiçbir sınır veya kısıtlama yok. Video oluşturma ve video düzenleme hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı.

Videolarımda neleri düzenleyebilirim?

Her şeyi! Video kliplerinde kendi görüşünüze uygun eklemeler, çıkarmalar ve kırpmalar yapabilirsiniz. Video metinleri yazıp düzenleyin, müzikle birleştirin, bir renk filtresi seçin, Shutterstock ve Getty üzerinden fotoğraflar ekleyin veya kendi fotoğraflarınızdan ekleyerek videolarınızı eşsiz ve mükemmel hale getirin. Logonuzu ekleyerek tamamlayın ve tamamen size özel hale getirin.

Veya, daha kolay olsun isterseniz online başarı yakalaması için optimize edilmiş hazır şablonlarımızdan birini seçebilirsiniz.

YouTube videosuna nasıl bir giriş ekleyebilirsiniz?

YouTube girişleri (ve YouTube çıkışları) YouTube kliplerinize kolaylıkla eklenebilir. Bir video yüklemeden önce kanalınızı kişiselleştirme özelliklerini etkinleştirin ve giriş olarak belirlediğiniz videoyu yükleyin.

YouTube videolarım ne uzunlukta olmalı?

YouTube doğrulanmış kullanıcı olmayanların yüklediği video süresini en fazla 15 dakika ile sınırlandırır, ama doğrulanmış olsanız bile videolarınızı kısa ve öz tutmanızı öneririz. YouTube kullanıcıları ilgi çekici videolar ister, işletmenizin YouTube reklamı da bundan farklı değildir.

Ya yardıma ihtiyacım olursa?

Hiç sorun değil. Bilgi tabanımızdaki kapsamlı yardım makalelerine, blogumuzdaki pazarlama ve eğitim kaynaklarına ve kendi sosyal medya kanallarımızdaki çok eğlenceli ve ilham verici içeriklere ek olarak 5 yıldızlı müşteri destek ekibimiz size yardımcı olmaya hazır.

Ücretsiz deneyin